Učiteľ reiky

Učiteľ reiky, liečiteľ, psycho-energo sugestológ, jasnovidec, mystik - to všetko sa skrýva pod menom človeka, ktorého sme vám predstavili pred tromi rokmi v našom časopise Magická veštiareň.
Dnes sme mu položili opäť zopár otázok, aby sme sa dozvedeli niečo viac o jeho práci a vývoji za ostatné roky.

Zmenilo sa niečo za tie roky vo vašom živote?
Za posledné roky sa mi nakopilo viac práce, takže som bohatší o skúsenosti a snáď som aj postúpil vo svojej práci.
Hlavne po tej mystickej stránke. Mám stále viac prípadov prekliatia, alebo porobenia, ktoré sa na Slovensku stávajú modernými. Pribúda ľudí, ktorí majú veľmi veľa a na druhej strane aj tých, ktorý naopak veľmi málo a z toho vzniká závisť a zloba. Dovolím si konštatovať, že bohužiaľ časté prípady sú práve v rodine, kedy brat bratovi závidí úspech či peniaze.
V súčasnosti je prístupná rôzna literatúra, ale aj na internete sa dozviete o čiernej mágii. Sú tam postupy a recepty ako môžete niekomu poškodiť alebo ublížiť. Veľa ľudí sa uchýli k týmto praktikám z nevedomosti a neuvedomuje si následky svojho konania. Čo je najsmutnejšie, nevedia ako uškodia aj sami sebe. Keď niekto nepraje inému, ani jemu nebude dopriate, dobro je odplácané dobrom a zlo zlom. Všetko sa človeku raz vráti a to čo prial inému sám okúsi na vlastnej koži. Prekliatia sú novodobou zbraňou, pripravia človeka o psychickú rovnováhu, o zdravie a kvalitu života. I napriek tomu, že človek navštívi lekára nedočká sa riešenia svojho problému. Klasická medicína mu nepomáha, výsledky vyšetrení má v norme a aj tak sa necíti dobre. Aj to je známka toho, že sa to nedeje na fyzickej úrovni.
V minulosti sa používali staré recepty na odstránenie prekliatia či urieknutia. Takmer každý z nás sa s tým už niekedy stretol. V tej dobe fungovali. Dnes je však už silnejšia a dokonalejšia technika a je na inej úrovni, tzv.rituálnej. Na tú už nestačí klasický spôsob odstraňovania, ako napríklad plienka s detským močom, bylinné odvary či pálenie šalvie. Čiže nie je to na tej fyzickej úrovni, ale na vyššej mentálnej úrovni. Preto sa dá odstrániť len skúseným odborníkom, ktorý sa tomu venuje profesionálne. Často krát sa ľudia zveria do rúk neskúseného liečiteľa, ktorý v snahe pomôcť klientovi preberie časť aj na seba a dostane sa sám do problémov.
Viete dať radu našim čitateľom ako sa brániť proti čiernej mágii?
V prvom rade by som neodporúčal kupovať v predajniach rôzne čínske a magické amulety, ktoré na tomto kontinente určite nie sú účinné. Predávajú sa ako ochrana proti čiernej mágii, ale pomáhajú len tam kde boli vyrobené. Stretol som sa viac krát s ľuďmi, ktorí nosili takéto amulety a miesto ochrany im spôsobovali ešte väčšie problémy. Je to podobné, ako by sme na Slovensku chceli pestovať banány.
Najúčinnejšou ochranou proti čiernej mágii pre nás je kríž. Kríž nie je len symbol, na ktorom ukrižovali Ježiša Krista, ale bol už dávno pred tým a má niečo do seba. Hovoríme o klasickom kresťanskom kríži, pretože existujú aj nílske kríže. Tie by som neodporúčal nosiť, pretože v Egypte boli používané ako zbraň. Boli programované na ochranu, ale zároveň aj ako zbrane, ktoré programovali egyptskí mystici na ochranu posvätných miest. Sme zraniteľnejší hlavne vtedy, keď máme užší prirodzený ochranný obal ( auru), vtedy sa k nám ľahšie dostane negatívna energia. V súčasnej dobe, v tomto hektickom svete si ľudia sami narušujú tento ochranný obal spôsobom akým žijú. Čím širšia aura, tým väčšia odolnosť a menšia pravdepodobnosť, že niekto prekoná túto bariéru.
Ľudia vás kontaktujú aj keď sú presvedčení, že sa v ich dome deje niečo nezvyčajné. Ako v týchto prípadoch postupujete?
V prvom rade musím zistiť, či sa tam naozaj nachádza duchovná bytosť(duch), prečo tu zostal a čo chce. Potom hľadám spôsob ako mu vyhovieť a odprevadiť ho tam kam patrí. Na odchod ducha nestačí zapaľovanie sviečok, modlitby a odriekania, vyháňanie ducha nadávkami, vysväcovanie miestností, lebo nevieme prečo tu je. Niektorí sú tu dobrovoľne, iných tu niečo drží. Stáva sa to hlavne pri nehodách alebo pri násilnej smrti. Duch je často dezorientovaný a nevie si vysvetliť, čo sa s ním deje. Snaží sa nájsť spôsob ako to všetko zvrátiť. Niekedy chce len odovzdať odkaz svojim blízkym. Sú tu však aj takí, ktorí lipli na majetkoch a nevedia sa ich vzdať ani na tej druhej strane. Stretol som sa s prípadmi, kedy tu duchovia pretrvávajú aj niekoľko storočí a tí majú moc prejavovať svoju prítomnosť premiestňovaním predmetov, zhadzovaním vecí. Dokážu nabrať aj polovičnú podobu, ktorú vidno hlavne v tme. To už je náročná práca aj pre skúsených mystikov, čo trvá aj niekoľko dní či týždňov na odoslanie do svojej dimenzie. Návody na túto prácu s pochopiteľných dôvodov dávať nebudem.
Dokážete sa kontaktovať s každým duchom?
Dokážem sa kontaktovať s každým duchom, aspoň zatiaľ sa mi to vždy podarilo. Nie každý duch je na rovnakej úrovni, niektorý je na vyššej, iný na nižšej úrovni, takže aj tá komunikácia je rozdielna.
Dnes už nie je problém vidieť bioplazmu ducha pomocou rôznych prístrojov, dokonca ju aj namerať., takže ľudia nemusia pochybovať o tom, že duchovný svet naozaj existuje. Len nie každý ho môže vidieť, alebo inak vnímať. Zároveň sa mi naskytuje otázka, či to vlastne aj chceme. Ľudia majú strach zo všetkého čo nepoznajú. Pri tom aj toto je súčasť života.
Máte možnosť nazrieť do minulých životov, kontaktujú vás ľudia aj s takouto požiadavkou?
Áno, kontaktujú, ale robím to len v prípade, že je to pre toho človeka dôležité na doriešenie jeho problému, či už psychického alebo zdravotného. Robím to formou regresnej hypnózy, kedy má možnosť klient nahliadnuť do svojich minulých životov a môže si objasniť čo a prečo sa udialo v tomto živote. Pomáha to hlavne ľuďom po rozpade vzťahu, alebo na pochopenie choroby, ktorú má v súčasnej dobe. Má možnosť sa z choroby následne vyliečiť.
Podarilo sa mi regresnou hypnózou vyliečiť rôzne fóbie a hlavne poskytnúť odpovede prečo sme tu a aké je naše poslanie na tomto svete. Nie však každý sa dokáže dostať do stavu hypnózy, pre silný pud sebazáchovy.
Ste mystik a jasnovidec, v čom spočíva ešte vaša práca?
Ako jasnovidec mám možnosť na základe fotky, dátumu narodenia alebo osobného stretnutia, vytiahnuť si informácie o človeku a pomôcť s riešením či už v pracovných alebo osobných záležitostiach. Takže robím aj poradenskú činnosť. Diagnostikujem osobne, aj na diaľku a pomáham ľuďom pri riešení vzťahových problémov. Ľudia chcú vždy vedieť o svojom ďalšom osude, čo ich čaká a po prípade ako svoj osud zmeniť. Aj keď každý z nás má osud daný, ale my sme tiež spolutvorcami svojho osudu, takže niektoré veci predsa len môžeme trochu pozmeniť. Ale neverte tomu, kto povie, že dokáže zrušiť vašu karmu. Karma je následok našich činov v minulých životoch, preto sa sem vraciame, aby sme si sami vyskúšali to, čo sme spôsobili inému. Len tak to naozaj pochopíme. Takže zrušenie karmy nie je možné, inak by tu už človek nemusel byť.
Čo by ste odkázali našim čitateľom.
Nadviažem na poslednú tému.
Snažme sa žiť tak, aby nám nikto nemusel odpúšťať.

(c) 2010-2014 mystik7.sk - Všetky materiály uverejnené na tejto stránke sú chránene autorskými právami.
[CNW:Counter]