Vplyv čiernej mágie

Vo svojej praxi som sa stretol s množstvom životných príbehov, s ľuďmi, ktorí sa vďaka „ľudskej prajnosti“ ocitli v ťažkostiach. Prestalo sa im dariť v práci či podnikaní, dokonca prišli o takmer celý svoj majetok a nie len to. Prišli o zdravie, ich dovtedy fungujúci partnerský vzťah sa ocitol v troskách. Väčšinu týchto prípadov má za následok čierna mágia a na Slovensku tak „neobvyklý“ jav –zloba závisť a žiarlivosť.
V poslednom období som sa stretol s prípadmi prekliatia či porobenia, ktoré môžem uviesť ako príklad . Vyhľadali ma dvaja páni, ktorí podnikali od 1995 roku, boli veľmi úspešní, mali niekoľko zamestnancov, s ktorými boli spokojní. Ale posledný rok im nič nevychádzalo, všetka snaha napredovať bola márna. Keď už obchod vyzeral takmer uzavretý, na poslednú chvíľu klient vždy odstúpil. Aj doposiaľ spokojní zamestnanci zrazu vyvolávali nezhody. Kvalitne odvedená práca sa stala minulosťou a spoľahliví zamestnanci začali vyrábať čoraz viac zmätkov, dochádzalo stále k väčším stratám.
Pri konzultácii som zistil, že práve ich rodina bola tá , ktorá im závidela a nepriala im úspech.
Stačilo odstrániť vplyv čiernej mágie a klientom sa začalo opäť dariť.
Ďalším zaujímavým prípadom bol príbeh dvoch sestier 28 a 30 ročnej, ktoré mali problémy vo vzťahoch. Staršej zo sestier sa darilo udržať každý vzťah vždy len do roka. Mladšia zo sestier po vzťahu len márne túžila, nikdy žiadny nemala. Nepochopiteľný jav, na pohľad sympatické mladé ženy s dobrým srdiečkom a napriek tomu ich láska obchádzala. Po konzultácii s nimi som zistil, že ide o rodové prekliatie , o ktorom ani nemohli tušiť, pretože patrili už do posledného pokolenia. Prekliatie bolo uvalené na tri generácie. Pôvodne si ho vyslúžila ich prababka, ktorá už dávno nebola medzi živými. Spôsobili to nezhody za kus zeme.
V súčasnej dobe je mladšia žena vydatá a je matkou ročnej dcérka. Staršiu práve zamestnávajú svadobné prípravy, z ktorých má obrovskú radosť.
Podobný prípad som riešil pred necelými dvomi rokmi, kedy sa manželský pár už vyše dvoch rokov pokúšal o potomka. Skúsili dve umelé oplodnenia, ale boli neúspešné. Po zdravotnej stránke boli obaja v poriadku, napriek tomu sa nedarilo žene otehotnieť.
Po konzultácii som zistil, že ide o prekliatie zo strany manželky z prvého manželstva, ktorá si zaplatila túto službu, aby mala istotu, že už žiadne deti mať nebude. Po odstránení tohto problému do mesiaca žena otehotnela a dnes majú krásne 13 mesačné usmievavé zdravé dievčatko. Takýchto a podobných prípadov je veľmi veľa a človek sa nestačí čudovať čo dokáže ľudská závisť a zloba.
Veľa ľudí ani len netuší čo ich v živote brzdí, prečo sa im nedarí v práci, vo vzťahoch, prečo prichádzajú o zdravie, dozvedajú sa o nevysvetliteľných diagnózach. Lásku strácajú zo dňa na deň a nenachádzajú pokoj a pochopenie.
Bohužiaľ táto doba priniesla okrem iného aj veľa informácií a návodov ako urobiť tomu druhému zle. Na nete , v kníhkupectvách nás oslovujú knihy, ktoré poskytujú návody a postupy ako ublížiť pomocou čiernej mágie. Je to novodobá zbraň, forma pomsty slaboduchých a neprajných ľudí, ktorí si ani neuvedomujú aké vážne to má dopady. A ešte jedna dôležitá vec, každý , kto sa zníži na túto úroveň si môže byť istý, že to čo spôsobí tomu druhému, sám si prežije.

(c) 2010-2014 mystik7.sk - Všetky materiály uverejnené na tejto stránke sú chránene autorskými právami.
[CNW:Counter]