Odprevádzanie duší

V poslednom čase sa veľa hovorí a píše o uviaznutých dušiach. Natočených je niekoľko filmov na túto tému, niekedy sú autori dosť blízko, inokedy je to viac fantázia. Keďže som jasnovidec, mystik a parapsychológ, venujem sa okrem iného aj odprevádzaniu uviaznutých duší. Aby som priblížil moju prácu, opíšem vám niekoľko z mojich praktických skúseností z parapsychológie.
Prečo hovoríme o „uviaznutých“ dušiach? Uviaznuté duše sú duše, ktoré sa nemôžu dostať do svetla( do svojich duchovných dimenzií ), pretože v okamihu, keď mohli do svetla vstúpiť, ich niečo zadržalo, alebo nemohli odísť z rôznych iných dôvodov. Napríklad po náhlych úmrtiach , po autonehodách, vraždách, samovraždách a iných nešťastiach . Zotrvávajú tu aj duše, ktoré potrebujú ešte niečo doriešiť a tiež duše, ktoré lipli za života na svojich majetkoch, nevedia sa ich vzdať ani po smrti a zotrvávajú stále v tejto dimenzii.
Stretol som sa s prípadmi uviaznutých duší, ktoré boli uviaznuté sto až štyristo rokov. Takéto duše je náročné dostať na druhú stranu, pretože sa bránia, keďže majú už pud sebazáchovy.
Majú tendenciu sa privtelovať do ľudí, ktorí sú oslabení po psychickej stránke a prisvojujú si ich telá. U ľudí, ktorí sú postihnutí takýmto privtelením uviaznutých duší sa často prejavuje schizofrénia alebo iné vážne psychické poruchy.
V mojej praxi som sa stretol s rôznymi prípadmi uviaznutých duší , s dušami, ktoré potrebovali len odovzdať odkaz príbuzným. Takúto prácu považujem za tú jednoduchšiu, pretože po odovzdaní odkazu otvorím portál a duša odchádza do svojej duchovnej dimenzie.
Do tej istej kategórie zaraďujem aj duchov, ktorých niekto či už z nevedomosti alebo ako formu zábavy vyvolal. Bohužiaľ, tak ako jednoducho vieme ducha vyvolať, tak ho vrátiť späť už nevieme. Duch zostáva zavesený na človeku ktorý ho vyvolal a upozorňuje na seba, aby ho vrátil späť, kam patrí. Hýbe predmetmi, budí človeka zo spánku, časom sa začne zjavovať. Je to obrana ducha, ktorý sa len túži vrátiť do svojej dimenzie.
Chcel by som upozorniť, že takýto duchovia vedia ovplyvniť naše správanie a konanie.
Ďalšia kategória sú uviaznuté duše ľudí, ktorí zomreli pri autonehode, alebo zomreli násilnou smrťou. Takéto duše sú často zmätené a nechcú si pripustiť, že sú už po smrti. Aj po troch rokoch po smrti sú schopní sa hádať, že nie sú mŕtvy. Niekedy je to až humorné presviedčať ich o realite, ale zatiaľ sa mi vždy podarilo odprevadiť ich tam kam patria.
Ďalšou kategóriou sú duše, ktoré mohli odísť ale neodišli, pretože chcú pomáhať a chrániť svojich blízkych, svoje deti či milovaného partnera. Takýmto dušiam môžeme pokojne hovoriť “anjeli strážni“.
Poslednou a najzávažnejšou kategóriou sú duchovia, ktorí žili celý svoj život materiálnym životom a ani po smrti sa nedokážu svojho majetku vzdať. Aj po niekoľkých storočiach sú zaťatí a zostávajú v starých domoch, hradoch a zámkoch. Prejavujú sa veľmi agresívne, dokážu hýbať predmetmi a premiestňovať ich, presúvať nábytok, zapínať a vypínať elektrické spotrebiče, spúšťať alarm, otvárať a zatvárať dvere. Dejú sa veci pre nás nevysvetliteľné, ktoré nám naháňajú strach. Takýmto duchom hovoríme „poltrgejst“.
V poslednom období som mal prácu na Ukrajine, kde v novopostavenom hotely s reštauráciou bolo uviaznutých jedenásť duchov. Zaujímavosťou bolo, že veľmi lukratívny hotel s prístupnými cenami zíval prázdnotou a okolité hoteli boli plné hostí. Majitelia sa preto rozhodli predať hotel a aj keď mali niekoľko záujemcov na jeho kúpu, vždy na poslednú chvíľu z kúpy zišlo.
Majiteľka bola vystrašená z udalostí, ktoré sa tam diali. Strácali sa jej veci, presúvali sa predmety, počula kroky a v prítmí videla siluety. Vedela, že tam niečo nie je v poriadku a tak sa rozhodla, že ma požiada o pomoc. Keď som prišiel na miesto, zistil som že na tomto mieste sídlilo KGB, kde mučili a vraždili ľudí. Zhruba dvadsaťpäť až tridsaťpäť rokov tam zostali uviaznuté duše ôsmych mladých mužov a troch žien od dvadsaťpäť do štyridsaťpäť rokov. Po otvorení portálu odišiel každý do svojej dimenzie. Od tej doby sa hotel rozbehol a všetko je v poriadku.
Touto cestou chcem upozorniť čitateľov, aby sa nezahrávali s duchmi vyvolávaním. Škodia im, aj sebe. Pre chvíľu zábavy by si mohli narobiť obrovské problémy, ktoré by ich mohli sprevádzať po zvyšok života.

(c) 2010-2014 mystik7.sk - Všetky materiály uverejnené na tejto stránke sú chránene autorskými právami.
[CNW:Counter]